به همین دلیل هواکشهای ایده آلی برای تهویه مطبوع سالنها تولید شده است که می توان از آنها برای تهویه گلخانه ها، سالنهای صنعتی ، مکانهای ورزشی و انبارها و…استفاده کرد.این هواکش ها به دلیل ساختار مناسب قابلیت کارکرد به صورت مداوم و طولانی مدت را هم دارا می باشند.

کاربرد هواکشهای مرغداری و گلخانه :

در سالن های مدار بسته مرغداری و سالن های بزرگ گلخانه وظیفه جابجایی هوا  با سرعت بالا بعهده هواکش مرغداری و گلخانه می باشد.فن هواکش های مرغداری و گلخانه در سایز های ۱۰۰ و ۱۴۰تولید می شوند.

فن های گروه تولیدی یعقوبی دارای پره های استیل به تعداد ۶ عدد،بدنه گالوانیزه گرم، کلاج کریز از مرکز دمپر ۱۰ تکه و توری محافظ می باشد.

کیفیت بالای فن ها اهمیت زیادی دارد و از آنجایی که در سالن های گلخانه و مرغداری یکی از پرکاربردترین تجهیزات هستند و زمان بسیار زیادی بطور دائم در حال کارهستند انتخاب درست این فن ها اهمیت زیادی دارد.

موتورهای فن های ۱۰۰ گروه تولیدی دارای قدرت ۰.۵۵ کیلو وات هستند  که در مقایسه با فن های قدیمی یاتاقانی که موتورهای ۳ اسب داشته مصرفی معادل نصب دارند و این امر به شدت در کاهش مصرف برق اهمیت دارد.

قدرت هوادهی هواکش ۱۰۰ خزرالکتریک  ۱۸۶۲۳ متر مکعب در ساعت می باشد که در این عدد در آزمایشگاه های مجهز با آمار و ارقام واقعی به ثبت رسیده است.در محاسبه تعداد فن های مورد نیاز برای سالن های مرغداری و گلخانه پارامترهای زیادی از قیبل ارتفاع سالن،عرض سالن و منطقه جغرافیایی اهمیت دارند که لازم است همه این پارامترها محاظ گردند.

ما در گروه تولیدی یعقوبی با رعایت تمامی پارمترهای ذکر شده بهترین فن های را به شما پیشنهاد می دهیم.

مزایای استفاده از هواکش مرغداری و گلخانه :

۱-ایجاد سرعت بالای باد جهت خنک کردن سالن

۲-خارج نمودن گازهای مزاحم و گرد و خاک

۳-ایجاد فشار منفی در داخل سالن و ورود هوای تازه به داخل سالن از ورودی های هوا

۴-هوای مناسب در بستر سالن و خارج نمودن رطوبت ناشی از فضولات پرندگان

مشخصات فنی هواکش ۱۰۰ خزرالکتریک :

۱-تعداد ۶ پره با قدرت تحمل فشار بالا

۲-جنس پروانه استیل

۳-ابعاد بدنه ۱۰۰*۱۰۰*۴۵

۴-توان موتور ۰.۵۵ کیلووات

۵-حجم هوادهی ۱۸۶۲۳متر مکعب در ساعت

۶-جنس بدنه گالوانیزه با ضخامت ۱میلیمتر

۷-مجهز به سیستم  گریزاز مرکز جهت بازشدن آسان دمپرها

۸-توری محافظ  گالوانیزه جهت جلوگیری از ورود اشیای مزاحم به  داخل پره ها

۹-بدون نیاز به روغن کاری وگریس کاری 

نمونه کارهای مشابه