طیوران تجهیز
طیوران تجهیز
طیوران تجهیز
مازندران/آمل/میدان قائم/پاساژ قائم/ طبقه همکف

فن سیرکوله

فن سیرکوله

فن سیرکوله جهت جابجایی هوا و یکسان سازی دما و رطوبت در سالن های مرغداری و گلخانه و سالن های پرورش قارچ استفاده می شود. فن سیرکوله معمولی در ارتفاع بالای سالن و زیر سقف نصب می شود.

استفاده از فن سیرکوله ، از تغییرات ناگهانی دما و رطوبت سالن جلوگیری می کند. و بعلت گردش دائمی هوا از رشد باکتری و قارچ های مضر جلوگیری می کند.
در زمستان بدلیل خاموش بودن هواکش های اصل سالن های مرغداری و گلخانه هوای گرم بعلت چگالی  و سبک تر بودن به سمت بالا می روند و در زیر سقف انباشته می شوند و این در حالی  است که اهمیت دمای بالا در ارتفاع پایین و مبانی سالن بیشتر است .
و نقش هواکش های سیر کوله در انتقال و جابجایی هوای گرم از زیر سقف به ارتفاع پائین  مشخص است که این امر به شدت در میزان مصرف سوخت هیترهای سالن اهمیت دارد.
هواکش های سیر کوله که توسط گروه تولیدی یعقوبی تولید می شوند دارای بدنه ای از جنس استیل و یا ورق روغنی با رنگ الکترواستاتیک می باشند. این هواکش ها در سایزهای ۴۰ و ۵۰ و ۶۰ تولید می شونده.فن این نوع هواکش های از نوع هفت پره فلزی می باشند. که دارای قدرت زیاد و صدای کم هستند .
در قسمت جلوی هواکش های سیرکوله گروه تولیدی یعقوبی از توری محافظ استفاده شده تا هم باعث استحکام بیشتر بدنه گردد .و هم از ورود اشیا به داخل هواکش و برخورد با پره ها جلوگیری می کند.

29 300x300 - فن سیرکوله




Call Now Button