پد سلولزی قطر ۱۰ هواسلولزمرغداری به گونه ‌ای است که حشرات موذی نمی‌ توانند در آن نفوذ کرده و لانه گزینند. از جمله ایراد های اصلی در استفاده از واسط های پوشالی آن است که به عنوان یکی از بستر های عالی برای لانه گزینی حشرات می باشند.

به این ترتیب در طول استفاده درازمدت می توانند به عنوان عامل بیماری زا معرفی شوند. در ساخت پد سلولزی می توان از این مشکل دوری جست.

پد سلولزی قطر ۱۰ هواسلولز مرغداری خاصیت خود شویی دارد و این ویژگی است که مانع از رسوب گذاری در سطح پد خواهد شد.

مزایای پد کولینگ سلولزی نسبت به پوشال:

قابلیت خلق خنکای بسیار بالاتری به نسبت انواع پوشال دارد. از این رو می ‌توان سیستم سرمایش تبخیری را در حجمی به مراتب کمتر طراحی نمود. حجم کمتر در نتیجه قیمت تمام شده پایین تر خواهد داشت.

نیاز به قدرت موتور کمتری خواهد بود. مصرف آب به مقدار قابل توجه کاهش پیدا خواهد کرد .و در نهایت صرفه جویی در مصرف انرژی حاصل خواهد شد.

طول عمر بسیار بالاتری به نسبت پوشال دارند. یک پد سلولزی مرغداری را می‌ توان تا بیش از ۵ سال استفاده کرد. عدم ایجاد رسوب، طراحی یکنواخت و جنس نوع کاغذ کرافت از دلایل ایجاد این طول عمر می باشد.

مقاومت بهتر در مقابل رشد انواع قارچ ها و باکتری ها و عوامل بیماری زا. برای مرغداری ها ضروری است که محیط پرورش حیوان کاملا پاک و عاری از عامل بیماری زا باشد.

ضریب مقاومت مطلوب ‌تر در مقابل ورود گرد و غبار که از دلایل تراکم بیشتر در طراحی ناشی خواهد شد. همه می دانیم که بزرگترین مشکل در کار با پوشال ها تولید گرد و غبار توسط آنها می باشد.

ما در شرکت طیوران تجهیز با سالها تجربه در زمینه تولید و فروش تجهیزات مرغداری و گلخانه مفتخر هستیم تا با ارائه این فروشگاه آنلاین و همچنین عرضه محصولات خود در سایت ترب ،دسترسی بازدید کنندگان را به اطلاعات و خرید محصول آسان نماییم و در این مسیر از شما عزیزان بسیار سپاسگزاریم.

نمونه کارهای مشابه