هیتر کابینتی ۲۵۰ هزار الوند

هیتر کابینتی ۱۵۰  هزار استیل الوند یا کوره هوای گرم ، یکی از مهمترین و پرکاربرترین تجهیزات گرمایشی برای تامین گرمای مورد نیاز سالن های  گلخانه ها ، مرغداری ها ، سالنهای ورزشی ، سوله های بزرگ صنعتی و غیره می باشد. 

هیترهای کابینتی از لحاظ ساختار دارای یک دیگ یا کوره از جنس استنلس استیل می باشند. که بر روی این کوره ها مشعل نصب میشوند.

در مرحله بعد هوای داغ تولید شده ، توسط مشعل از فضای کوره به یک مبدل یا کوئل که از شبکه لوله های فلزی ساخته شده وارد میشود. و بعد از آن از دودکش خارج می شود.

جهت هدایت گرمای کوره به خارج از هیتر، یک یا دو فن در قسمت پشت یا زیرین هیتر به داخل بدنه هیتر هوا می دمد. جریان باد پس از برخورد به بدنه کوره و سپس عبور از قست مجموعه کوئل گرم میشود . و به سمت خروجی هیتر هدایت می‌شود.

انتخاب نوع فنهای دمنده هیترهای کابینتی ببستگی به ظرفیت حرارتی و نوع ساختار فنی هیتر ها دارد. برای این منظور می‌توان از فن های آکسیال یا پروانه ای یا سانتریفیوژ استفاده کرد.

مزایای هیتر کابینتی ۱۵۰ هزار استیل الوند :

یکی از مهمترین مزیت های هیتر های کابینتی خروج گازهای آلوده توسط اگزوز می باشد.

این مزیت برای سالنهایی که به هوای پاک و عاری از گازهای آلاینده نیاز داریم . بسیار مهم و دلیل اصلی انتخاب هیترهای کابینتی میباشد.که در این میان میتوان به سالنهای ورزشی و یا گلخانه ها اشاره کرد.

تعمیر و نگهداری مشعل در هیترهای کابینتی کار آسانیت و نسبت به سایر تجهیزات گرمایشی نیاز به تخصص کمتری برای رفع عیب دارد.

معایب هیتر کابینتی ۱۵۰ هزار  استیل الوند :

از معایب هیترهای کابینتی، کاهش راندمان گرمایش به واسطه خروج گازها از اگزوز می باشد . که گرمای زیاوی از طریق اگزوز به خارج از سالن مد نظر هدایت میشود.

سنگین و حجیم بودن هیترهای کابیتی و در نتیجه گران بودن آن هم از دیگر معایب این نوع هیتر ها میباشد.

همانند جت هیتر ها،هیترهای کابینتی پرتابل و قابل حمل آسان نیست 

ما در شرکت طیوران تجهیز با سالها تجربه در زمینه تولید و فروش تجهیزات مرغداری و گلخانه مفتخر هستیم تا با ارائه این فروشگاه آنلاین و همچنین عرضه محصولات خود در سایت ترب ،دسترسی بازدید کنندگان را به اطلاعات و خرید محصول آسان نماییم و در این مسیر از شما عزیزان بسیار سپاسگزاریم.

نمونه کارهای مشابه