هواکش 140 بیگ هردزمن

هواکش ۱۰۰ بیگ هردزمن

هواکش ۱۰۰ بیگ هردزمن را می توان به جرات بهترین هواکش موجود در بازار ایران دانست . این محصول ساخت کشور چین میباشد و بصورت قطعات توسط شرکت تهویه پیام وارد ایران می شود و مونتاژ می شود کیفیت بالای این هواکش از جمله مشخصه های بارز این محصول می باشد که می تواند سالها بدون سرویس و خرابی به کار مداوم خود در سالنهای مرغداری و گلخانه ادامه دهد . قدرت بالای این هواکش در فشار منفی های مختلف هم از دیگر شاخصه های این محصول میباشد . هوادهی معادل ۱۸۶۲۳ مترمکعب در ساعت میزان دبی این هواکش می باشد .

هواکش ۱۰۰ بیگ هردزمن دارای یک موتور فابریک  ۰.۴ kw می باشد که نیروی موردنیاز جهت گردش پروانه های این هواکش را تامین می سازد . جنس پروانه این محصول از فلز استیل می باشد که نسبت به رطوبت بسیار مقاوم است . جنس بدنه این هواکش هم از ورق گالوانیزه گرم تولید می شود که در مقابل رطوبت سالن و شستشوهای مکرر دچار پوسیدگی و زنگ زدگی نشود.

کاربرد هواکش :

در سالن های مدار بسته مرغداری و سالن های بزرگ گلخانه وظیفه جابجایی هوا  با سرعت بالا بعهده هواکش مرغداری و گلخانه می باشد . فن هواکش های مرغداری و گلخانه در سایز های ۱۰۰ و ۱۴۰ تولید می شوند.

کیفیت بالای فن ها اهمیت زیادی دارد و از آنجایی که در سالن های گلخانه و مرغداری یکی از پرکاربردترین تجهیزات هستند و زمان بسیار زیادی بطور دائم در حال کارهستند انتخاب درست این فن ها اهمیت زیادی دارد.

قدرت هوادهی هواکش ۱۰۰ بیگ هردزمن ۱۸۶۲۳ متر مکعب در ساعت می باشد که در این عدد در آزمایشگاه های مجهز با آمار و ارقام واقعی به ثبت رسیده است . در محاسبه تعداد فن های مورد نیاز برای سالن های مرغداری و گلخانه پارامترهای زیادی از قیبل ارتفاع سالن،عرض سالن و منطقه جغرافیایی اهمیت دارند که لازم است همه این پارامترها محاظ گردند.

ما در گروه تولیدی یعقوبی با رعایت تمامی پارامترهای ذکر شده بهترین فن های را به شما پیشنهاد می دهیم.

مزایای استفاده از هواکش :

۱-ایجاد سرعت بالای باد جهت خنک کردن سالن

۲-خارج نمودن گازهای مزاحم و گرد و خاک

۳-ایجاد فشار منفی در داخل سالن و ورود هوای تازه به داخل سالن از ورودی های هوا

۴-هوای مناسب در بستر سالن و خارج نمودن رطوبت ناشی از فضولات پرندگان

مشخصات فنی هواکش ۱۰۰ بیگ هردزمن :

۱-پره های استیل ۶ پره با قدرت تحمل فشار بالا

۲-بدنه های گالوانیزه با کیفیت و مقاوم در برابر رطوبت

۳-مجهز به سیستم  گریزاز مرکز جهت بازشدن آسان دمپرها

۴-بدون نیاز به روغن کاری وگریس کاری

۵-توری محافظ  گالوانیزه جهت جلوگیری از ورود اشیای مزاحم به  داخل پره ها


ما در شرکت طیوران تجهیز با سالها تجربه در زمینه تولید و فروش تجهیزات مرغداری و گلخانه مفتخر هستیم تا با ارائه این فروشگاه آنلاین و همچنین عرضه محصولات خود در سایت ترب ،دسترسی بازدید کنندگان را به اطلاعات و خرید محصول آسان نماییم و در این مسیر از شما عزیزان بسیار سپاسگزاریم.

نمونه کارهای مشابه