فن سیرکوله استیل قطر ۶۰ الوند

فن سیرکوله استیل قطر ۶۰ الوند جهت جابجایی هوا و یکسان سازی دما و رطوبت در سالن های مرغداری و گلخانه و سالن های پرورش قارچ استفاده می شود. هواکش سیرکوله معمولا در ارتفاع بالای سالن و زیر سقف نصب می شود.

عملکرد فن سیرکوله استیل قطر ۶۰ الوند :

استفاده از فن سیرکوله ، از تغییرات ناگهانی دما و رطوبت سالن جلوگیری می کند . بعلت گردش دائمی هوا از رشد باکتری و قارچ های مضر جلوگیری می کند.

در زمستان بدلیل خاموش بودن هواکش های اصل سالن های مرغداری و گلخانه هوای گرم بعلت چگالی  و سبک تر بودن به سمت بالا می روند و در زیر سقف انباشته می شوند . این در حالی  است که اهمیت دمای بالا در ارتفاع پایین و مبانی سالن بیشتر است .

نقش هواکش های سیر کوله در انتقال و جابجایی هوای گرم از زیر سقف به ارتفاع پائین  مشخص است . که این امر به شدت در میزان مصرف سوخت هیترهای سالن اهمیت دارد.

مشخصات فنی فن سیرکوله :

هواکش های سیر کوله که توسط شرکت الوند تولید می شوند دارای بدنه ای از جنس استیل می باشند.

این هواکش ها در سایزهای ۴۰ و ۵۰ و ۶۰ تولید می شوند . فن این نوع هواکش های از نوع هفت پره فلزی می باشند که از برندهای معتبر داخلی از جمله دمنده و ژن ایران استفاده میشود.

این فن ها به علت ویژگی و ساختار پره ها دارای قدرت زیاد و صدای کم هستند . در قسمت جلوی هواکش های سیرکوله از توری محافظ استفاده شده است تا هم باعث استحکام بیشتر بدنه گردد و هم از ورود اشیا به داخل هواکش و برخورد با پره ها جلوگیری می کند.

ما در شرکت طیوران تجهیز با سالها تجربه در زمینه تولید و فروش تجهیزات مرغداری و گلخانه مفتخر هستیم تا با ارائه این فروشگاه آنلاین و همچنین عرضه محصولات خود در سایت ترب ،دسترسی بازدید کنندگان را به اطلاعات و خرید محصول آسان نماییم و در این مسیر از شما عزیزان بسیار سپاسگزاریم.

عزیز ارائه نماید.

نمونه کارهای مشابه