سیلوی فلزی ذخیره دان

سیلوی فلزی ذخیره دان ۱۱.۲ تن مرغداری شرکت طیوران تجهیز  متفاوت طراحی شده و فرم های آن با توجه به نیاز مشتری قابلیت تغییر دارند.این سیلوها با توجه به ارتفاع مکان نصب میتوانند دارای ارتفاع متناسبی باشند.

سیلو های خوراک دام شرکت طیوران تجهیز جهت ذخیره سازی انواع حبوبات،غلات،آرد، خوراک دام و طیور ،دانه های روغنی و سیمان و غیره نیز پیشنهاد میشوند.

این سیلوها با سازه های ایده ال نسبت به هر نوع آب و هوایی طراحی شده است. این سیلو ها قابلیت طراحی بصورت مکانیزه بارگیری و تخلیه از طریق الواتور و نقاله های مارپیچی می باشد.

سیلو های خوراک دام طیوران تجهیز با شیب مخروطی °۶۰( شیب سقف °۴۵)، قیف °۳۰ (شیب قیف °۶۰) از قطر ۱/۸۳و ۲/۷۵ ( در قطرهای ۱/۸۳ و ۲/۷۵)از ظرفیت ۳ الی ۲۵ تن قابل تولید است. ورق های این سیلو ها بصورت گالوانیزه G90 استراکچرال استیل میباشد.

سیلو ها در هر مکانی به راحتی و با هزینه کم مونتاژ می شوند. با توجه به پایین بودن ظرفیت این سیلوها و شارژ مداوم در طول سال، درب فوقانی آن ها به گونه های طراحی شده است که به راحتی در زمان شارژ شدن باز و بسته گردیده و از نفوذ باران و حشرات جلوگیری می کند.

مزایای استفاده از سیلوی فلزی ذخیره دان ۱۱.۲ تن :

۱-ذخیره دان به اندازه دلخواه و استفاده تا زمان طولانی.

۲-نصب آسان ومونتاژ در محل و دمونتاژ دوباره برای انتقال به مکان دیگر

۳-عدم نیاز به مکان سر پوشیده جهت نصب سیلوها

۴-کاهش چشمگیر هزینه ساخت در مقایسه با سیلوهای بتنی

ویژگی های سیلوی فلزی ذخیره دان مرغداری :

۱-بدنه گالوانیزه و کرکره ای شکل

۲-در ظرفیت های مختلف از ۳ الی ۳۰۰۰ تن

۳-دارای نردبان و محافظ نردبان

۴-ضد آب و مقاوم در مقابل رطوبت و زنگ زدگی.

۵-دارای پایه با مقاومت بسیار بالا

۶-دارای خروجی تنظیم میزان تخلیه دان

۷-اهرم باز و بسته کردن درب ورود دان از پایین سیلوها 

ما در شرکت طیوران تجهیز با سالها تجربه در زمینه تولید و فروش تجهیزات مرغداری و گلخانه مفتخر هستیم تا با ارائه این فروشگاه آنلاین و همچنین عرضه محصولات خود در سایت ترب ،دسترسی بازدید کنندگان را به اطلاعات و خرید محصول آسان نماییم و در این مسیر از شما عزیزان بسیار سپاسگزاریم.

نمونه کارهای مشابه