جت هیتر دوگانه 100 هزار الوند

جت هیتر ۱۰۰ هزار الوند

جت هیتر گازوئیلی ۱۰۰ هزار الوند یکی از پر کاربرد ترین وسیله گرمایشی در سالن های مرغداری و گلخانه  میباشد .جت هیترهای گروه تولیدی یعقوبی (طیوران تجهیز ) انتخابی از بهترین برندهای داخلی از قبیل نیروتهویه البرز،صنایع مرغداری الوند میباشند.

جت هیترها بعلت ساختار فنی که دارند می توانند باعث سیرکوله هوای سالن شوند.این بدان معنی است که هوای ورودی داخل جت هیترها می تواند مستقیماً از همان هوای داخل سالن که دمای بالاتری دارد باشد.پس می تواند به شدت در راندمان جت هیترها و قدرت گرمای خروجی تاثیر مثبتی داشته باشد.

از لحاظ ساختار جت هیترها به دودسته دودکش دار و بدون دودکش تقسیم بندی میشوتد.در هیترهای دودکش دار ازآنجائیکه شعله مستقیم وجود ندارد و گازهای آلاینده همراه حرارت دودکش به بیرون هدایت می شود راندمان کمتری را شاهد هستیم. ولی در عوض هوای بسیار پاک و بدون هر گونه آلایندگی به سالن هدایت می شود که باعث شده این مدل جت هیترها بیشتر در گلخانه ها استفاده گردند.هرچند در سالن های مرغداری هم استفاده می شوند.

در دسته بندی دیگر جت هیترها می توان به تک موتوره و دو موتوره بودن آن ها اشاره کرد. در هیترهای تک موتوره هوای ورودی مجموعه سوخت  از همان هوای ورودی جت هیتر است، در مدل دو موتوره،این هوا توسط موتورهای حلزونی از بیرون سالن  به مجموعه سوخت تزریق  می شوند که این قضیه باعث کیفیت بهتر در شعله جت هیترها و همچنین گرفتگی و کثیفی کمتر مجموعه سوخت جت هیترها می شوند.

مزایای استفاده از جت هیتر گازوئیلی ۱۰۰ هزار الوند :

۱-راندمان گرمایش بسیار بالا با سوخت  مستقیم

۲-گرمایش یکنواخت سالن با جایگذاری مناسب

۳-مصرف سوخت پایین

۴-حمل و جابجایی آسان

۵-قابلیت نصب ترموستات محیطی جهت تثبیت دمای محیط

مشخصات جت هیتر گازی

 

۱-قدرت پرتاب بالا تا ۲۰ متر

۲-دارای برد الکترونیکی تمام اتوماتیک

۳-دارای فلوسوئیچ جهت امنیت بیشتر

۴-بدنه از جنس استیل و کوره از جنس استنلس استیل نسوز

۵-استفاده از الکترو موتورهای الکتروژن (کلاس f با کارایی بالا و مصرف انرژی پایین )

۶-برق ورودی ۲۲۰ ولت تا ۲۴۰ ولت

۷-طراحی شده در مدل های دودکش دار و بدون دودکش

۸-طراحی شده در مدل های گازی وگازوئیلی و دوگانه سوز

ما در شرکت طیوران تجهیز با سالها تجربه در زمینه تولید و فروش تجهیزات مرغداری و گلخانه مفتخر هستیم تا با ارائه این فروشگاه آنلاین و همچنین عرضه محصولات خود در سایت ترب ،دسترسی بازدید کنندگان را به اطلاعات و خرید محصول آسان نماییم و در این مسیر از شما عزیزان بسیار سپاسگزاریم.

نمونه کارهای مشابه